Wsparcie

Zapewniamy Państwu pełne wsparcie na każdym etapie korzystania z PiCROSS

Od momentu rozpoczęcia współpracy oferujemy Państwu pełne, wielopoziomowe wsparcie w zakresie obsługi PiCROSS, zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Sprawne nim zarządzanie gwarantuje profesjonalny system ewidencjonujący zapytania (tzw. tickets). Naszym klientom zapewniamy także stały dostęp do cyklicznie uaktualnianego podręcznika użytkownika (przygotowanego w wygodnej formie wikipedii).

Poziom 1 - Pierwszy i bezpośredni kontakt z klientem

Na tym etapie zbierane są wszystkie informacje dotyczące zaistniałego problemu. Celem tego kroku jest zdefiniowanie czy problem ma charakter techniczny, czy może wynika z wątpliwości dotyczących obsługi oprogramowania. W przypadku zdiagnozowania problemu technicznego, uruchamiany jest kolejny poziom.

Poziom 2 - Kontakt techniczny

Na tym etapie, osoby z działu technicznego zapoznają się z zaistniałymi trudnościami i starają się znaleźć źródło problemu. Gdy podobny przypadek miał już miejsce i został rozpoznany, na jego przykładzie rozwiązywany jest bieżacy problem. Jednakże, gdy okaże się, że problem jest nowy lub ma bardziej złożoną naturę rozpoczyna się etap 3.

Poziom 3 - Kontakt deweloperski

Na etapie trzecim, specjaliści zapoznając się z całym przebiegiem kontaktu z klientem w danej sprawie, rozwiązują zaistniałe problemy techniczne. W wypadku, gdy są one związane z oprogramowaniem, kontaktują się z odpowiedzialnym za dany dział deweloperem.

 

Aby zasięgnąć informacji o naszych szkoleniach, zapraszamy na stronę: SZKOLENIA